RULLVAGN, 1900-talets fjärde kvartal.

123504. RULLVAGN, 1900-talets fjärde kvartal.

Plast och metall. Med 6 lådor, låsbart, höjd 152, längd 100, djup 60 cm.
Proveniens Kalmar Lasarett.

Bruksslitage, smärre stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Kalmar Lasarett.

Antal besök: 951