PUDERDOSA, 9k guld, stämplad K.W, London, 1942.

120936. PUDERDOSA, 9k guld, stämplad K.W, London, 1942.

Total vikt exkl löstagbart puderskydd/inkl spegelglas ca 76,4 gram.
Ca 6 x 6 cm.

Bruksslitage. Nagg på spegelglas. Puderskydd med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 6 x 6 cm.

Antal besök: 1 634