LEKSAK, "Ski-Rolf", Lehmann, 1900-talets första del.

109312. LEKSAK, "Ski-Rolf", Lehmann, 1900-talets första del.

Skidåkare, uppvridbar. På skidorna står följande:
D.r patent - DRGM - Engl patent
U.S.A patent - 1 oct (?) 1920 - Made in Germany
781.

Slitage samt rost. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

781.

Antal besök: 14 013