ALY BEN SALEM. blandteknik, figurkomposition, signerad och daterad 38.

10145. ALY BEN SALEM. blandteknik, figurkomposition, signerad och daterad 38.

74x52 cm.

Hålmärken efter stift.
Ej examinerad ur ram.

Aly Ben Salem (1910–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

74x52 cm.

Hålmärken efter stift.
Ej examinerad ur ram.

Aly Ben Salem (1910–2001)

Antal besök: 3 316